Dlouho jsem zde nedal o sobě vědět, a tak dlužím mým milým čtenářům i náhodným brouzdalům těchto stránek update o tom, co se děje s mým psaním.

V létě jsem dokončil svou třetí věc – novelu. Její název zatím prozradit nemůžu, pořád se totiž ještě může změnit, to jediné, co o ní můžu zatím říct je, že během jejího čtení pozvu čtenáře na víkend do Londýna a že hlavním tématem (či jednotícím prvkem) není sexuální orientace hlavních hrdinů (tak jako v Buzíčcích).

Čtenářské ohlasy na Buzíčky byly skvělé, což mě samozřejmě potěšilo, ale zároveň je to velmi zavazující. A protože chci jít tentokrát ještě dál, rozhodl jsem se vzít si ještě nějaký čas a vrátit se znovu k již dopsanému textu. Přepracovat ho, rozšířit ho. Pracuju teď na druhé verzi, baví mě to a snad hned někdy po Vánocích to konečně pustím ven.

Nemůžu se dočkat toho, co si o tom budou moji milý čtenáři myslet, jak se jim to bude líbit!

Knížka opět vyjde v nakladatelství Host.

Zároveň před jejím vydáním dojde k rekonstrukci těchto webových stránek – budou modernější, přehlednější. Díky, Marku K.!

Děkuju za trpělivost a podporu všem mým milým čtenářům a jim i náhodným brouzdalům tohohle webu přeju hezké poslední tři měsíce roku 2016!

(Sobě přeju pohodlné židle po londýnských kavárnách, kde na onom novém textu pracuju.)

JF